FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Z KOSZALINA

System grzewczy Red Snake to niezwykle cienka folia (0,45 mm) – elementem grzejnym tej maty elektrycznej jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i można je z powodzeniem montować tylko jako podstawowe źródło ogrzewania lub jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi, wykładziny czy dywanu). Niewątpliwym atutem naszego ogrzewania elektrycznego z Koszalina jest ponadto niskie zużycie energii oraz wysoka skuteczność. Pozwala to na rekuperację, czyli zmniejszenie kosztów.

OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE W DOMU

Montaż ogrzewania elektrycznego Red Snake w 30-metrowym salonie zajmuje około 3h. Jest to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż w przypadku tradycyjnej „podłogówki”, którą można stosować zarówno na etapie budowy, jak i w istniejących budynkach. Czy ogrzewanie elektryczne Red Snake może być tanie, skoro jego działanie zostało oparte na prądzie? Wbrew wszelkim opiniom tak – rekuperacja jest możliwa, a to za sprawą wykorzystania innowacyjnych rozwiązań.

1

ZDROWIE

optymalna wilgotność
idealny komfort
przyjazny alergikom
2

OSZCZĘDNOŚĆ

tani w inwestycji
oszczędny w użytkowaniu
super wydajny
3

KOMFORT

bezawaryjny
bezobsługowy
łatwy w sterowaniu

DLACZEGO WARTO?

NASZE SYSTEMY SĄ BEZAWARYJNE

System grzewczy Red Snake to zupełnie nowe podejście do techniki grzewczej. Folia grzewcza z włókna węglowego zalaminowana jest dwoma warstwami twardych folii. Do maty elektrycznej Red Snake doprowadzane jest bezpośrednio zasilanie eliminujące części ruchome, hydraulikę, pompy, zawory i wszelkie inne elementy systemów grzewczych, które prędzej czy później muszą być wymienione na nowe lub naprawiane. Wyłączając uszkodzenia mechaniczne, system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny, co potwierdzamy 25-letnią gwarancją.

ALE CO Z TYM PRĄDEM?

ZASKOCZY CIĘ JAK TANIO MOŻESZ OGRZAĆ DOM

System grzewczy Red Snake jest zasilany energią elektryczną, co często rodzi obawy przed kosztami użytkowania go. Mówi się, że „ogrzewanie elektryczne jest drogie” co jest prawdą w przypadku ogrzewania konwekcyjnego – opartego o grzejniki ścienne. System Red Snake sprawia, że do zapewnienia Tobie komfortu cieplnego potrzebujesz nawet 60% mniej energii niż systemy konwekcyjne, co pozwala na rekuperację, czyli zmniejszenie kosztów.

SPRAWNOŚĆ SYSTEMU TO PONAD 99%

praktycznie cała energia dostarczana do foli grzewczej jest zamieniana na ciepło

KOMFORT CIEPLNY W NIŻSZEJ TEMPERATURZE

średnio o 1-4C niższej niż przy zastosowaniu systemu hudraulicznego; każdy 1*C to oszczędność od 8-10%

STEROWANIE Z DOKŁADNOŚCIĄ DO 0,1*C

bardzo mała bezwładność systemu sprawia, że sterowanie daje dodatkowe oszczędności nawet do 20%

ZASILANIE DARMOWĄ ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

instalacji fotowoltaicznej; dzięki półrocznemu bilansowaniu ogrzewasz dom prądem wyprodukowanym latem

Zainteresowany ofertą SunEffect?

Polegamy na technologii liderów branży